افرینش سیرسلامت ایساتیس

چرا یزد؟

چرا یزد؟

شهری ساخته شده از خشت و گل، به جا مانده از دل تاریخ در قلب ایران با مردمی خونگرم و هم نوع دوست، صاحب فرهنگ و هنر و تمدن ایرانی است. شهر یزد با دارا بودن مردمی سخت کوش مصداق بارزی است از قول معروف خواستن توانستن است. جامعه پزشکی شهر یزد که از دل همین مردم سخت کوش بیرون آمده، توانسته است به موفقیت های مثال زدنی در طی سالهای متمادی دست یابد. نمونه این موفقیت را میتوان تولد اولین نوزاد حاصل از تلقیح آزمایشگاهی در سال …….. دانست که به همت جنابان پروفسور الحسنی، پروفسور افلاطونیان و همکاران سخت کوششان حاصل دانست.

در حال حاضر در این شهر با وجود پژوهشکده علوم تولید مثل یزد خدمات ارزنده ایی به زوجین نابارور عرضه می شود. موفقیت های این پژوهشکده به قدری زبان زده خاص و عام گردیده که موجب شده حتی از کشورهای همجوار ایران برای درمان مسئله ی ناباروری زوجین متعددی به اینجا مراجعت نمایند و خوشبختانه با همت متخصصین امر در بسیاری از موارد رضایت خاطر عزیزان برآورده شده است.

در ضمن شایان ذکر است که شهر یزد به لحاظ قدمت تاریخی که دارد فضای دلنشین و خاطره انگیزی را برای مراجعین مهیا می سازد که می توان با تلفیق همت متخصصان حوزه درمان ناباروری و جو تاریخی شهر یزد خاطره ایی شیرین را برای مراجعین گرامی به ارمغان آورد.

f