افرینش سیرسلامت ایساتیس

چرا ایران؟

چرا ایران؟

ایران کشوری باستانی و دارای فرهنگ و تمدنی غنی از دیر باز مهد بسیاری از دستاوردهای بزرگ در تاریخ بشر بوده است، از این نمونه می توان به توجه ایرانیان به طب سنتی و مسئله سلامت جامعه اشاره کرد و مصداق آن را میتوان ابوعلی سینا دانشمند و پزشک بزرگ ایرانی، سرآمد اطبای قرون وسطا دانست.

در زمان حال نیز ایرانیان توانسته اند با همت متخصصین داخلی و به کارگیری فناوری های نوین پزشکی که در اختیار دارند به این اهم دست یابند به طوریکه سالانه حدود 5000 نفر از کشورهای مختلف دنیا به دلیل کارامدی و مقروم به صرفه بودن هزینه های سلامت به ایران مراجعه می کنند. نظام سلامت در ایران با توجه به پتانسیل های فراوانی که در اختیار دارد سعی بر آن کرده تا بهترین شرایط رابرای بیماران و مراجعین عزیز غیر ایرانی فراهم آورد. در کنار فراهم نمودن این امکانات، کشور پهناور ایران فضای مناسبی برای ثبت خاطرات بیاد ماندنی و دارای جاذبه های گردشگری  بسیاری است، لذا سهولت و ارزان بودن درمان در کنار جذابیت های فرهنگی، تاریخی، هنری و طبیعی موجب این است که بتوان نهایت بهرهمندی را از درمان انواع مختلف امراض توام با ثبت خاطراتی شیرین برای مراجعین خارجی به ارمغان آورد.

همت متخصصین ایرانی در حوزه ی درمان این است که با ارائه کارامدترین پروتکل های درمانی با کمترین هزینه بیشترین رضایتمندی را به بیماران خود تقدیم نمایند، علاوه  بر آن وجود جذابیت های گردشگری می تواند شرایط روحی ایده آلی را برای مراجعین به همراه داشته باشد که بی شک همراهی این دو با هم درمان را آسانتر می گرداند.

f